Plaza Park

PLAZA PARK KIELCE

 

Plaza Park to wielofunkcyjna inwestycja, która powstaje u zbiegu ulicy Zagnańskiej i Jesionowej. Na ponad 2,5 hektarowej działce już wkrótce zakończy się budowa 2 pawilonów usługowych z parkingiem na ok. 200 aut. Dzięki nim mieszkańcy tego rejonu miasta będą mieli zapewniony bezpośredni dostęp do oferty usługowo-handlowej. Zabudowa usługowa zapewni także odpowiednią ochronę akustyczną. Na terenie położonym bliżej doliny Silnicy już na wiosnę rozpocznie się budowa pierwszego budynku mieszkalnego.

 

LOKALNE CENTRUM USŁUGOWE

 

Większość powierzchni usługowo-handlowych znalazła już swoich nabywców. W tej części swoją działalność rozwiną znane kieleckie firmy, m.in. PSS SPOŁEM oraz MAXIPIZZA, która zaprezentuje swój gastronomiczny koncept w zupełnie nowej odsłonie. Swoją działalność będą prowadzić także: Szkoła Języka Angielskiego ENGLISH TEAM, salon z podłogami KREZUS, cukiernia KALINKA. Pojawi się także bogata oferta usług medycznych: LIFEMED, MEDILENS, gabinet fizjoterapii, gabinet dietetyczny.

 

Dzięki temu kielczanie zamieszkujący okolicę będą mieli dostęp do wielu potrzebnych usług zaledwie kilka minut spacerem od swoich bloków.

 

W kwietniu 2019 r ruszy budowa PLAZA TOWER- nowoczesnych wysokich 16 piętrowych budynków.

 

 

 

 

W trakcie przygotowań

Tabela mieszkań

Nr mieszkaniaPiętroLiczba pokoiPowierzchniaStatus

+48 41 332 71 17 biuro@nieruchomosci.kie.pl

Nieruchomości Ryszard Grzyb, Kielce, ul. Staszica 6/44 (Ludwik XXI)

Copyright 2017 © Nieruchomości Ryszard Grzyb | Designed by Designum.pl

Powrót do góry

Lista polubionych mieszkań

Brak polubionych mieszkań