Kompleks Ustronie

Najnowszy zespół mieszkaniowy położony będzie pomiędzy ulicami H.Sawickiej (Piłsudskiego) i Warszawską. Obecnie w pobliżu projektowanego obiektu znajdują się: oaza na stoku, nowe centrum medyczne, przystanek autobusowy i hotel La Mar, który oferuje m.in. kręgielnię, saunę i basen.

Interesujący i nowatorski projekt, inspirowany formami późnego modernizmu, wykonany przez architektów: Grzegorza Rybaka i Włodzimierza Cichonia wraz ze znakomitym widokiem na odległe, zalesione wzgórza Dąbrowy, doskonale spełnia oczekiwania nowoczesnego, europejskiego rynku mieszkaniowego. Ciekawe koncepcje i rozwiązania zadowolą klientów szukających niebanalnych rozwiązań na miarę 2007 roku. Zastosowanie wysokiej jakości zewnętrznych materiałów wykończeniowych takich jak tynki mineralne i stal podnoszą nie tylko walory architektoniczne obiektu, ale i prestiż jego przyszłych właścicieli.

Realizowany obiekt będzie budynkiem pięciokondygnacyjnym, ogrodzonym, z dwupoziomowymi mieszkaniami na czwartej kondygnacji. W budynku znajdować się będzie podziemna hala garażowaze stanowiskami postojowymi w cenie 27.000 zł netto, mająca bezpośrednie połączenie ze strefą mieszkalną za pomocą klatek schodowych. O funkcjonalności i nowoczesności zespołu mieszkaniowego świadczy również obecność lokalu handlowo-usługowego w parterze budynku od strony ul. H. Sawickiej (Piłsudskiego) oraz projektowane zagospodarowanie terenu, gdzie miejsce znajdą: naziemne stanowiska postojowe, tereny zielone oraz plac zabaw. Oferta lokali przystosowana jest do szerokich potrzeb rynku i znajdą się niej kawalerki,mieszkania 2, 3, 4 pokojowe a także dwupoziomowe apartamenty. Wszystkie lokale posiadają balkony lub tarasy.

Wizualizacje

Lokalizacja

+48 509 925 901 biuro@nieruchomosci.kie.pl

Nieruchomości Ryszard Grzyb, ul. Zagnańska 90/139 Kielce

Copyright 2020 © Nieruchomości Ryszard Grzyb | Designed by Designum.pl

Powrót do góry

Lista polubionych mieszkań

Brak polubionych mieszkań